Nasze wymagania:

  • Absolwenci studiów ekonomicznych II stopnia
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków
  • Umiejętność analitycznego myślenia i sprawnej komunikacji
  • Znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czasowego przebywania poza miejscem zamieszkania

Twój zakres obowiązków:

  • Udział w badaniu sprawozdań finansowych oraz w projektach doradczych
  • Wsparcie bieżących prac administracyjnych i organizacyjnych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i uprawnień zawodowych
  • Rozwój zawodowy w firmie audytorskiej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym (HLB)
  • Pracę w stabilnym zespole dysponującym wieloletnim doświadczeniem
  • Elastyczne formy i godziny pracy oraz przyjazną atmosferę pracy

Kontakt:

Aplikacje / CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych* kandydata w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie stażu prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: biuro@avanta-audit.pl

AVANTA Auditors & Advisors jest członkiem HLB International, międzynarodowej sieci niezależnych firm księgowych i doradców biznesowych.
* Administratorem danych osobowych jest AVANTA Audit Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, 55-040 Kobierzyce, ul. Szwedzka 5.

Publications

O nas

HLB Poland, za pośrednictwem swoich firm członkowskich, oferuje usługi audytorskie, doradcze, podatkowe w całej Polsce. Każda z firm członkowskich jest liderem na swoim lokalnym rynku z uznaną ekspertyzą doradzającą kluczowym sektorom polskiej gospodarki.

Dowiedz się więcej
Oferty pracy

Kariera w HLB Poland

Twoja kariera jest właśnie taka jak ją zaprojektujesz. Ty wybierasz. Ty z tym żyjesz. Ty sprawiasz, że się dzieje. Aby jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości, potrzebujesz najlepszych okazji i ludzi którzy wesprą Twój rozwój. Poszukiwanie szans i ich rozwijanie jest jednym z naszych głównych zainteresowań.

Zobacz oferty pracy
Skontaktuj się